www.cvonline.hu

BIZTONSÁGTECHNIKAI TELEPÍTŐ (7193)

  • A hirdetés 933 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára kollégát keres az alábbi munkakörbe:

Biztonságtechnikai telepítő

Elvárások:
•Szakirányú végzettség (elektronika/biztonságtechnikai szerelő/telepítő)
•SEAWING típusú beléptető rendszerek, szoftverek ismerete
•Biztonságtechnikai területen szerzett legalább 2 év szakmai gyakorlat
•Előnyt jelent analóg és IP alapú video rendszerek és szoftverek ismerete
•„B” kategóriás jogosítvány
•Erkölcsi bizonyítvány
•Megbízhatóság
•Precizitás

Feladatok:
•Kültéri és beltéri behatolás jelző rendszerek
•Analóg és IP alapú videó rendszerek és szoftverek
•Tűzjelző rendszerek
•SEAWING típusú beléptető rendszerek telepítése, szervizelése

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Céges autó
•Szálláslehetőség Gödöllőn

Megbízónk profilja: megbízónk meghatározó, biztonságtechnikai megoldások nyújtásával foglalkozó cég.

Munkavégzés helye: gödöllői telephelyről való indulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. A tárgyba kérjük, írja bele: „Biztonságtechnikai telepítő”
Érdeklődni lehet: 06 1 381 1048

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857