www.cvonline.hu

BIZTONSÁGTECHNIKAI TELEPÍTŐ (6864)

  • A hirdetés 766 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Biztonságtechnikai telepítő

Elvárások:
•Elektronikai alapképzettség
•Műszaki informatikai szakképzettség
•SEAWING típusú beléptető rendszerek, szoftverek ismerete
•Biztonságtechnikai területen szerzett legalább 2 év szakmai gyakorlat
•Előnyt jelent analóg és IP alapú video rendszerek és szoftverek ismerete
•„B” kategóriás jogosítvány
•Erkölcsi bizonyítvány
•Megbízhatóság
•Precizitás

Feladatok:
•Kültéri és beltéri behatolás jelző rendszerek
•Analóg és IP alapú videó rendszerek és szoftverek
•Tűzjelző rendszerek
•SEAWING típusú beléptető rendszerek telepítése, szervizelése

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Céges autó
•Szálláslehetőség Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllői telephelyről való indulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. A tárgyba kérjük írja bele: „Biztonságtechnikai telepítő”

Helyek Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő