www.cvonline.hu

BIZTONSÁGTECHNIKAI TELEPÍTŐ (6662)

  • A hirdetés 916 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Biztonságtechnikai telepítő

Feladatok:
•Kültéri és beltéri behatolás jelző rendszerek
•Analóg és IP alapú videó rendszerek és szoftverek
•Tűzjelző rendszerek
•SEAWING típusú beléptető rendszerek telepítése, szervizelése

Elvárások:
•Legalább 5 év telepítési, szervizelési gyakorlat
•Biztonságtechnikai szerelő igazolvány és hatályos rendőrségi engedély a tevékenység folytatásához
•„B” kategóriás jogosítvány
•Erkölcsi bizonyítvány
•Megbízhatóság
•Precizitás

Előnyt jelent:
•Beépített tűzjelző rendszerek karbantartója szakvizsga

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Céges autó
•Szálláslehetőség Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllői telephelyről való indulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. A tárgyba kérjük írja bele: „Biztonságtechnikai telepítő”