www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai Szervizmérnök

  • A hirdetés 283 napja lejárt

A SEAWING Kft. (8000 Székesfehérvár, Palánkai u. 5.) beléptető rendszerek, hotelzár rendszerek, komplex biztonságtechnikai megoldások szállítója Magyarországon és a régióban, a cég 100%-ban magyar tulajdonú. Alapvetően saját know-how-ra épülő, saját fejlesztésű és gyártású eszközök telepítését végzi.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

(Referencia szám: SEAWING-010)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, vidék

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai rendszerek szoftveres üzembe helyezése
  • Rendszerek szoftveres karbantartása, szervizelése
  • Felhasználók műszaki és szakmai támogatása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (villamosmérnök vagy informatikai mérnök)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Gépkocsi vezetői engedély (B kategória)
  • Pontos és proaktív munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • Angol nyelvismeret

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Szakmailag érdekes feladatok, és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör
  • Nagyfokú önállóság

A jelentkezés módja:

Tapasztal szakemberek és pályakezdők jelentkezését egyaránt várjuk, akár azonnali kezdéssel.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, 2016. augusztus 18-ig kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a SEAWING-010 referenciaszámot.

Helyek Fejér
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol