www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai szerviz- és karbantartó technikus

  • A hirdetés 1024 napja lejárt

 munkatársat keresünk

Feladatok:

  • a letelepített vagyonvédelmi rendszerek szervizelése és karbantartása

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • vagyonvédelmi rendszer szerelő igazolvány
  • beépített tűzjelzõ berendezések karbantartására jogosító tűzvédelmi szakvizsga
  • min. 2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • angol nyelvű műszaki dokumentáció megértése, alkalmazása
  • Ethernet / LAN ismeretek
  • B kat. jogosítvány
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • nyílt, egyenes kommunikáció

A munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar, Szabolcs, Borsod, Békés megye.

A munkavégzéshez a cég gépkocsit biztosít, vagy saját gépkocsi használat

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette érdeklõdését és képesnek érzi magát a feladat elvégzésére, kérjük küldje el fényképes pályázatát az alábbi email címre, amelyet bizalmasan kezelünk.

Helyek Békés
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol