www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai szerviz- és karbantartó technikus

  • A hirdetés 1150 napja lejárt

BIZTONSÁGTECHNIKAI SZERVIZ-ÉS KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Budapesti székhelyű elektronikus biztonságtechnikával foglalkozó cég keres
Biztonságtechnikai szerviz- és karbantartó technikus munkatársat.

Feladatok:

  • a letelepített vagyonvédelmi rendszerek szervizelése és karbantartása
  • a fenti tevékenységgel kapcsolatos ügyelet nyújtása
  • az elvégzett munka pontos dokumentálása
A jelentkezővel szembeni elvárások:
  • vagyonvédelmi rendszer szerelő igazolvány
  • beépített tűzjelző berendezések karbantartására jogosító tűzvédelmi szakvizsga
  • min. 3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • angol nyelvű műszaki dokumentáció megértése, alkalmazása
  • Ethernet / LAN ismeretek
  • B kat. jogosítvány
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség
  • nyílt, egyenes kommunikáció

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete.
A munkavégzés helye: Budapest / Pest megye. A munkavégzéshez a cég gépkocsit biztosít.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő