www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai szerelő

  • A hirdetés 131 napja lejárt

Őrmester Vagyonvédelmi Nyrt.
Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • behatolásjelző, videó megfigyelő, beléptető, tűzjelző és egyéb rendszerek telepítése, karbantartása, hibajavítása
  • komplex biztonságtechnikai projektek menedzselése
  • biztonságtechnikai rendszerek kivitelezésében, ellenőrzésében és utókövetésében való részvétel
  • megbízókkal történő kapcsolattartás
  • munkatársakkal, alvállalkozókkal történő kapcsolattartás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • vagyonvédelmi rendszerek telepítésében, karbantartásában szerzett minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • vagyonvédelmi rendszerek átfogó ismerete
  • jó fellépés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • jó szervezőkészség
  • önálló munkavégzés
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • biztonságtechnikai rendszertelepítő jogosultság és szakmai gyakorlat
  • biztonságtechnikai rendszerek tervezésében való jártasság
  • legalább alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • tervezői igazolvány
  • informatikai, gazdálkodás, szervezési és marketing  ismeretek
  • kreativitás, innovációk iránti fogékonyság
  • önállóság és feladat megoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil megélhetés, egy több mint 25 éves cégnél
  • karrierlehetőség
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • érdekeltségi és bónuszrendszer
  • céges telefon és jármű használat
  • folyamatos szakmai kihívások

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év közötti terepen eltöltött szakmai gyakorlat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 1142 Ógyalla tér 8-9.
A feladatoktól függően vidéki megrendelők telephelyén.

JELENTKÉS:
Fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő