www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai szerelő

  • A hirdetés 178 napja lejárt

Magyar tulajdonú, több mint 10 éve működő, stabil háttérrel rendelkező,
 vagyonvédelmi és tűzjelzőrendszerek telepítésével foglalkozó cég,

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Gyengeáramú rendszerek (kamera, beléptető, tűzjelző, riasztó) telepítése, programozása, javítása
  • Meglévő rendszerek ütemezett karbantartása, eseti hibajavítása
  • Telefonon történő műszaki támogatás az ügyfelek felé

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Elektronikus-vagyonvédelmi szerelő végzettség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Fent említett rendszerek ismerete
  • Szakmai gyakorlat
  • Beépített tűzjelző szerelő és karbantartó vizsga

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör,
  • stabil vállalati háttér,
  • önálló feladatok,
  • teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:

  • Esztergom és környéke

Bérezés megegyezés szerint.
Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő