www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai mérnök

  • A hirdetés 294 napja lejárt

kollégát keresünk

Cégünk a H. Biztonsági Kft. 1996 óta foglalkozik vagyonvédelmi rendszerek telepítésével és karbantartásával. Magánszemélyek és cégek, vállalatok, irodák, raktárak megrendeléseit is teljesítjük.

Főbb feladatok:

  • biztonságtechnikai rendszerek, riasztó-, kamera-, beléptető rendszerek telepítése, programozása
  • riasztórendszerek távfelügyeleti rendszerbe kötése
  • árajánlatok készítése helyszíni felmérés után
  • kollégák irányítása, munkák levezénylése

Elvárt képességek és tapasztalat:

  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • határozottság, magabiztosság
  • problémamegoldó készség
  • csapatvezetői szellem
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • önmagára és munkájára igényes

Előny:

  • autocad ismerete (tervrajz készítés)
  • idegen nyelv
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • kamarai tagság
  • biztonságtechnikai tervező, szerelő igazolvány

Amit kínálunk:

  • jó csapat
  • családias hangulat
  • kellemes irodai környezet
  • biztos jövedelem (kafetériával)
  • laptop, mobiltelefon
  • hosszú távú munkavégzés

Cégünk telephelye Budapest 22. kerületében található. A munkavégzés főleg Budapest területén, és annak vonzáskörzetében zajlik.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény és a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő