www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai menedzser

  • A hirdetés 1163 napja lejárt

Budapesti székhelyű vállalkozás felsőfokú műszaki (biztonságtechnikai mérnök vagy villamosmérnök) végzettséggel

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • Gyengeáramú rendszerek, biztonságtechnikai feladatok koordinálása, műszaki támogatása, vezetése

Elvárások:

  • Tűzjelző, behatolás jelző, hangosító, CCTV rendszerek ismerete, kivitelezésben való jártasság
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Több éves szakirányú tapasztalat
  • Tervezői, felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Vezetői képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Komplex feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Pályázatait az alábbi e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő