www.cvonline.hu
Biztonságtechnikai koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.09.10.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1069706
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Partnercégünk megbízásából, aki piacvezető pozíciót foglal el iparágában, az alábbi munkakörbe keresünk lelkiismeretes kollégát:

Feladatok:

-Biztosítani, hogy a vállalat a munka-, tűz-, és környezetvédelmi előírásoknak megfeleljen. Ezzel kapcsolatos oktatások megtartása a dolgozók részére. Az ezekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése és vezetése.
-Biztonságtechnikai szabályzatok, SEVESO III. jelentések folyamatos naprakészen tartása, összhangban a vállalat minőségirányítási rendszerében foglaltakkal.
-Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete.
-A hatóságokkal való kapcsolattartás és a jogszabályokban történő jelentések elkészítése.
-Újbelépős és negyedéves munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások megtartása.
-Üzemi balesetekkel kapcsolatos kivizsgálások és oktatások megtartása.
-Dolgozók egyéni védőeszközeinek ellenőrzése, jelentés készítése közvetlen vezetőjének. Egyéni védőeszközök beszerzésének koordinálása.
-Vállalati biztonsági szemlék, ellenőrzések szervezése, biztonsági jelentések elkészítése.
-Veszélyes anyagok kezelésével, megsemmisítésével kapcsolatos dokumentáció vezetése. A veszélyes anyagok kezelésével kapcsolatos folyamatok nyomon követése, a szabályok betartatása a dolgozókkal. Hatóságokkal való kapcsolattartás és a jogszabályokban rögzített jelentések elkészítése.
-Töltőüzemek munkavédelmi felszereléseinek, berendezéseinek és eljárásainak ellenőrzése, jelentés készítése közvetlen vezetőjének.
-Töltőüzemek tűzvédelmi berendezéseinek ellenőrzése, jelentés készítése közvetlen vezetőjének.

Követelmények
Elvárások:

-Felsőfokú műszaki végzettség
-Tűzvédelmi szakelőadói képzettség
-Környezetvédelmi szakelőadói képzettség
-Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-Munkavédelmi technikusi képzettség
-Folyékony angol nyelvtudás
-B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat

Előny:

-SEVESO III. előírásainak ismerete
-Minőségirányítái rendszerek ismerete

Munkavégzés helye: Budapest