www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai Hibaelhárító

  • A hirdetés 788 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A Budapest Airport Zrt. érdekkörébe tartozó, Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területén üzemelő biztonságtechnikai berendezések üzemeltetése, javítása, karbantartása, valamit ezen tevékenységekkel kapcsolatban szerződött partnerek munkájának szervezése, ellenőrzése.

Felelősségi kör:

  • A repülőtér területén található biztonságtechnikai berendezések üzemeltetése, üzemszervezése.
  • A repülőtér területén található csomagröntgen berendezések, fémdetektor kapuk, CCTV rendszer, beléptető rendszerek és perifériáik rendszeres karbantartása és hibajavítása.
  • Egyéb biztonságtechnikai rendszerek tekintetében a szerződéses partnerek karbantartással, javítással kapcsolatos munkáinak szervezése; kísérési és ellenőrzési feladatok ellátása.
  • A tapasztalatok alapján részvétel a karbantartási terv kidolgozásában és módosításában.
  • Az elvégzett munkák precíz dokumentálása mind papír alapon, mind elektronikus rendszerekben.
  • Az üzemeltetett berendezésekkel kapcsolatban különböző kimutatások, statisztikák készítése.
  • Esetenkénti részvétel a biztonságtechnikai berendezéseket érintő kivitelezési és átalakítási projektekben.
  • Részvétel az üzemeltetett berendezésekre vonatkozó külső auditokban, valamint a minőségmenedzsment feladatok végrehajtásában.

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi és/vagy szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Hasonló területen szerzett számottevő tapasztalat.
  • Jó szervezési, együttműködési készség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • MS Windows és Office alkalmazások ismerete.
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
  • Adatbázis kezelési, vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett, valamint röntgen berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével – a lenti e-mail címre várjuk.

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol