www.cvonline.hu
BIZTONSÁGTECHNIKAI ASSZISZTENS
Electrolux Lehel Kft - Jászberény - Nyíregyháza - Budapest
Frissítve : 2016.02.01.
Jelentkezési határidő: 2016.02.04.
Hirdetés azonosító: 1007403
lejárt

Az Electrolux Csoport a világ vezető konyhai, fürdőszobai, tisztító- és szabadtéri eszközöket gyártó vállalata. Cégünk az Electorux Lehel Kft., a svéd Electrolux AB leányvállalata. Az Electrolux lehet Kft.-nél a jászberényi és nyíregyházi telephelyen folyik termelő tevékenység, az értékesítési és marketing részleg, a háztartási kisgépek globális logisztikai központja, valamint a professzionális konyhák és mosodák európai értékesítése Budapesten található. A vállalat fő profilját a hűtő- és fagyasztószekrény, valamint a fagyasztóláda- és porszívógyártás adja. Az Electrolux jelenleg átlag 3500 alkalmazottat foglalkoztat Magyarországon és a beszállítóikon keresztül további 2500 főnek biztosít munkalehetőséget. Az Electrolux 1991 és 2014 között 130,9 milliárd forintot fordított beruházásokra Magyarországon.

Electrolux – a gondoskodó vállalat, amely folyamatos növekedése és az emberi erőforrások fejlesztése érdekében az alábbi munkakörökbe vár motivált és szakmai fejlődést kereső jelentkezőket:

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

A munkakör célja:
Közreműködés a gyár környezet-, munka- és tűzvédelmi feladataiban

Feladatok:

  • Részvétel a gyáregység környezet- egészség- és munkavédelmi előírásainak elkészítésében, folyamatos fejlesztésében és azok gyakorlati megvalósításában
  • A gépek, folyamatok rendszeres ellenőrzése munka-, tűz-, és környezetvédelmi szempontból
  • Közreműködés biztonságtechnikai programok és akciótervek kidolgozásában és megvalósításában
  • Részvétel létesítési és fejlesztési munkák során a biztonságtechnikai követelmények meghatározásában
  • Részvétel biztonságtechnikai bejárásokon, auditokon és hatósági ellenőrzéseken
  • Részvétel baleset, kvázi baleset, vagy környezetvédelmi események kivizsgálásában
  • Riportok, kimutatások és prezentációk készítése
  • Biztonságtechnikai oktatások megtartása.

Munkavédelem:

  • Közreműködés munkabalesetek kivizsgálásában, jelentésében, foglalkozás-egészségügyi szolgálattal együttműködés és kapcsolattartás. Közreműködés egyéni védőeszközök kiválasztásában, új védőeszközök használatának oktatása. Kockázatértékelés elvégzése. Munkavédelmi dokumentációk kezelése, karbantartása. Munkavédelmi oktatások megtartása.
    Munkavédelmi auditok a gyár telephelyén, intézkedések nyomon követése.

Tűzvédelem:

  • Részvétel tűzvédelmi rendszerek felülvizsgálatában. Tűzoltó-készülékek és egyéb tűzvédelmi berendezések időszakos ellenőrzése, működésük nyomon követése. Tűzvédelmi szakvizsgák szervezése, lebonyolítása. Kapcsolattartás a Katasztrófavédelmi Hatósággal. Részvétel hatósági gyakorlatokon, vizsgálatokon. Tűzvédelmi oktatások megtartása.

Környezetvédelem:

  • ISO 14001 rendszer működtetése, részvétel belső auditokon, intézkedések nyomon követése. Hulladékgazdálkodási folyamatok nyomon követése. Környezetvédelmi jogszabályok betartása. Környezetvédelmi oktatások megtartása.

Elvárásaink:

Végzettség, speciális ismeretek:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség (munkavédelmi, tűzvédelmi területen)
  • Haladó szintű MS Excel, Word és Power Point, Lotus Notes ismeretek
  • Környezetvédelmi szakirányú végzettség előny
  • Angolnyelv-tudás előny

Tapasztalatok, készségek:

  • Termelő vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett, legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Kezdeményező, proaktív hozzáállás
További információ és jelentkezés:

A pozícióra jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi linken lehet.E-mail cím megjelenítése" target="_blank">
Link megjelenítése" target="_blank">Electrolux Careersite

További információ:

Szabó Ildikó
Vezető felvételi munkatársE-mail cím megjelenítése
Tel: +36 57 416 203
Mobil: + 36 30 636 0416
E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése

Electrolux Lehel Kft.