www.cvonline.hu

BIZTONSÁGKRITIKUS RENDSZERMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 764606

Link megjelenítéseimages/editor/1297096348.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A fejlesztési folyamat, valamint annak eredményeként kifejlesztett termékek folyamatos ellenőrzése a termékbiztonság szempontjából, elektronikus és szoftver komponenseken, illetve rendszereken
  • Szakmai támogatás és moderáció a fékrendszerek vezérlőszoftvereire és elektronikáira vonatkozó FME(C)A-k előállításában és az intézkedések végrehajtásában és ellenőrzésében
  • Szakmai támogatás és közreműködés a biztonságkritikus funkciók tesztelési folyamatának kialakításában és végrehajtásában.
  • Biztonságtechnikai és megbízhatósági irányelvek képviselete a termékkoncepció megalkotása, illetve a termékfejlesztési folyamata során
  • Szoros együttműködés a fejlesztőrészlegekkel a hibamentes és megbízható fékrendszerek fejlesztésében
  • Kapcsolattartás minősítő szervezetekkel
  • A cégcsoport biztonságtechnikai irányelveinek képviselete a szoftver és elektronika fejlesztésben

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki (villamos/mechatronika) felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat hasonló területen (FMEA, minőségbiztosítás, termékfejlesztés, szoftverfejlesztés)
  • Biztonságtechnikai szabványok ismerete (EN5012x; EN 61508 vagy ISO26262; DO-178C)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Tanácsadói, illetve auditori szemléletmód
  • Strukturált, önálló munkavégzés
  • Koordinációs és szervező készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BIZTONSÁGKRITIKUS RENDSZERMÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése