www.cvonline.hu

Biztonsági őr

A  L A S  V E G A S  C A S I N O

biztonsági őr

munkakörbe

keres tapasztalattal, érettségivel rendelkező ambiciózus kollégákat.

Feltétel a szakirányú végzettség, vagyonőr igazolvány, büntetlen előélet. Kaszinós vagy játékgépes helyismeret, tapasztalat előnyt jelent.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérem küldjön egy önéletrajzot az alábbi e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő