www.cvonline.hu

BIZTONSÁGI ŐR, DISZPÉCSER (6414)

  • A hirdetés 903 napja lejárt

Feladatok
•A csapat tagjaként munkája kereteit a vonatkozó vagyonvédelmi jogszabályok alkotják
•Elvégzi a munkáltató által előírt feladatokat
•Felügyeli üzemelést és működést
•Tájékoztatja a vezetőket a tapasztalt rendellenességekről, intézkedik, szükség esetén beavatkozik
•Ellenőrzi és betartatja a személyzettel, a vásárlókkal és a szállítókkal a működést biztosító rendszabályokat

Elvárások
•Előnyt jelent a személyés vagyonőri vizsga, a gyakorlati tapasztalat személy-és vagyonőrként, vagy fegyveres testület tagjaként
•Középfokú végzettség
•Becsületesség
•Jó fizikai ellenálló képesség
•Jó megfigyelőképesség
•Csapatszellem
•Diszkréció
•Feddhetetlenség, megbízhatóság

Mit kínálunk
•Azonnali munkalehetőség
•Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
•Jó hangulatú csapatmunka
•118 000Ft/hó bruttó és prémium, különböző szociális juttatások

Munkavégzés helye
•Debrecen

•Fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése