www.cvonline.hu

Biztonsági mérnök

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BIZTONSÁGI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Biztonsági programok és folyamatok bevezetése, menedzselése és koordinálása,

  • Biztonságos munkahelyek biztosítása,

  • Vagyonvesztés megelőzése, a helyi előírásoknak és a vonatkozó céges irányelveknek megfelelő,

  • Kockázatértékelések elvégzése, baleseti kockázatok minimalizálása,

  • A tűzbiztonság jogi előírásainak teljesítése, tűzbiztonsági irányelvek és szabályok aktualizálása,

  • Belső auditok elvégzése,

  • Minőségbiztosítási, környezet, munkahelyi biztonsági és élelmiszerbiztonsági szabványoknak való megfelelőség biztosítása.

Elvárások:

  • Egyetemi diploma (élelmiszertechnológiai, mérnöki, környezettudományi terület előny)

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Minősítéssel rendelkező biztonsági mérnök, tűzbiztonsági technikus

  • Nemzetközi szabványok (OHSAS 18001 és ISO 14001) és a helyi biztonsági/környezeti előírások ismerete

  • Egy éves tapasztalat gyártási környezetben, ipari biztonsági projektekben és a kockázat megelőzésben.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Nemzetközi munkatapasztalat szerzése

  • Multinacionális környezet megismerésének lehetősége

  • Dinamikus, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol