www.cvonline.hu

Biztonsági koordinátor

  • Company_icon Szerencsejáték Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

A Szerencsejáték Zrt. Biztonsági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Pontosan meghatározott szolgáltatói körben szervezi a Társaság hatályos biztosítási szerződéssel összhangban álló mechanikai és elektronikai védelmét, biztonsági beruházásait.
  • Közvetlen kapcsolatot tart a hatáskörébe rendelt biztonsági szolgáltatásokat nyújtó gazdasági társaságokkal, ellenőrzi tevékenységüket, szükséges esetben szerződésmódosítást kezdeményez.
  • Végrehajtja a dolgozók általános, hatáskörbe rendelt biztonsági oktatását, továbbképzését, vizsgáztatását.
  • Közreműködik a Társaság sérelmére elkövetett bűncselekmények belső vizsgálatában, hivatalos szervek felderítő munkájának támogatásában, rendelkezésre álló képanyagok mentésében, átadásában.
  • Előkészíti az éves biztonsági költségterveket.
  • Előkészíti, egyezteti, jóváhagyatja a biztonsági és technikai szolgáltatók ajánlati anyagait.
  • Egyezteti, jóváhagyatja a kivitelezési tervdokumentációkat és biztonsági szolgáltatási szerződéseket.
  • Kapcsolatot tart a tűz-és munkavédelmi felelőssel.
  • Az előírások szerint biztosítja az objektumok biztonságtechnikai dokumentációit, vezeti a lottózókra lebontott biztonságtechnikai eszköznyilvántartásokat.
  • Vezeti a leszerelt, elavult biztonságtechnikai eszközök nyilvántartását, intézi azok tárolását, selejtezését, lehetőség szerinti értékesítését.
  • Felügyeli és ellenőrzi a biztonsági tevékenységhez közvetlenül kapcsolódó iratok, adatok, adathordozók kezelési, tárolási, selejtezési rendjét.
  • Hatáskörébe utalt esetekben előterjesztéseket, jelentéseket, értékelő-elemző anyagokat, szabályzatokat készít.
  • Kezeli a rendkívüli eseményeket.

Elvárások:

  • Műszaki, biztonságtechnikai középfokú végzettség.
  • Legalább 5 év biztonsági területen szerzett tapasztalat.
  • Monotonitás tűrése.
  • Ellenőri szemlélet és magatartás, értékelő-elemző képesség.
  • Pontosság, alaposság, megbízhatóság, titoktartás.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai szoftver-ismeret (World, Excel).
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú, vagy villamosmérnök végzettség.
  • Vagyonvédelmi rendszerek programozásával, beüzemelésével kapcsolatos tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Nagyvállalati tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Főállású munkakör.
  • Tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka.
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel.
  • Hosszú távú, biztos munkahely.
  • Önálló, felelősségteljes feladatok.
  • Céges rendezvények.
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

Jelentkezni lehet írásban a szakmai önéletrajzot és végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve, a lenti email címre, „Biztonsági koordinátor” jeligére!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű