www.cvonline.hu

Biztonsági elemző/tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.01.29.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője - részükre keresünk IT Biztonsági Rendszermérnök kollégát authentikációs területre.

Feladatok:

Feladat:
- pentest feladatok kivitelezése

- SIEM rendszer használatának megismerése (elemzői szemmel)

- ügyfelek biztonsági elemzőinek oktatása

- APT típusú támadások szimulálása demó környezetben és ügyfeleknél

- saját demó SOC rendszer fejlesztése újabb és újabb usecase-ekkel

- részvétel új szolgáltatások kialakításában (pl Incident response, malware elemzés,)

- részvétel nemzetközi projektekben

Elvárások:

Elvárások:
- Mérnöki diploma

- minimum 3-4 év üzemeltetési, rendszermérnöki gyakorlat

- Hálózati ismeretek (Cisco/Juniper/HP)

- IT biztonsági technológiák ismerete (tűzfal, IPS, IDS, WAF, syslog szerver, proxy)

- Linux/unix ismeretek

- folyékony angol nyelvtudás

Előny:
- multi üzemeltetési háttér

- hálózati minősítések (Cisco/Juniper/HP)

- IT biztonsági minősítések (Juniper, Checkpoint, Paloalto, Balabit)

Amit kínálunk:

- Magyarország legkomolyabb, erre a területre specializálódott cégében lehet csapattag
- Kiemelten innovatív környezetben történő szakmai fejlődés
- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -