www.cvonline.hu

Biztonsági elemző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2017.01.15.
Hirdetés azonosító: 1080464

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője. Az ügyfelünk csapatába Biztonsági elemző kollégát keres.

Feladatok:

- IT biztonsági projektek megvalósításában való részvétel
- IT biztonsági rendszerek telepítése
- Hosszú távon konzultatív feladatok

Elvárások:

Elvárások:
- Mérnöki diploma
- Network routing/switching terén szerzett tapasztalat
- biztonsági elemzési és/vagy SIEM-tapasztalat
- VPN/tűzfal/IPS/IDS/RSA ismeret
- ArcSight/McAfee SIEM/IBM QRadar rendszerek ismerete
- tapasztalat sebezhetőségi vizsgálat terén
- probléma megoldó képesség, precíz munkavégzés
- hatékony működés ad-hoc csapatokban
- folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
- külföldi utazásra való hajlandóság, nyitottság

Előny, de nem feltétel:
- incidens kezelési tapasztalat
- etikus hackelésben szerzett tapasztalat (CEH vagy OSCP vagy ezekkel egyenértékű végzettség)

Amit kínálunk:

- Magyarország legkomolyabb, erre a területre specializálódott cégében lehet csapattag
- Nemzetközi projektekben való részvétel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a