Biztonsági adatlap és megfelelőségi adminisztrátor - Dunakeszi

  • A hirdetés 102 napja lejárt

 Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe

BIZTONSÁGI ADATLAP ÉS MEGFELELŐSÉGI ADMINISZTRÁTOR

 Feladatok:

  • Biztonsági és technikai adatlapok karbantartása
  • Bejelentés köteles termékek regisztrálása
  • Magyar nyelvű címkék felülvizsgálata és karbantartása
  • Kapcsolattartás az anyavállalati beszerzési osztályával a veszélyes termékek és adatlap köteles termékek miatt
  • Alkatrészek E jel tanúsítványának ellenőrzése
  • EK megfelelőségek kezelése az alkatrészeknél
  • Technikai adatlapok karbantartása és frissítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (környezetmérnök, környezetvédelmi szakmérnök, környezetvédelmi technikus)
  • Környezetvédelmi, kémiai biztonsági területet érintő jogszabályok, előírások ismerete (MSDS, SDS, REACH, GHS)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office kiváló ismerete
  • Környezetvédelmi szakmai tapasztalat előny
  • Román és német nyelv középfokú ismerete előny

Elvárt készségek és kompetenciák:

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Stressztűrés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a lenti email címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „adatlap és megfelelőségi adminisztrátor” munkakörre jelentkezik.

Helyek Budapest
Dunakeszi
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő