www.cvonline.hu

Bizományos üzletkötő / bróker

  • A hirdetés 1168 napja lejárt

Megbízónk Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő brókercége, értékpapír forgalmazó vállalata, amely évek óta áll ügyfelei rendelkezésére befektetési szakértelmével. Jelenleg bővülő csapatukba az alábbi pozícióba keresünk 2 fő munkatársat:

Bizományosi üzletkötő munkakörben.

Követelmények:

-          Felsőfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi, számviteli végzettség előnyösek)

-          Tőzsdei szakvizsga (négy modul)

-          idegen nyelv ismerete

-          felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,

-          Xetra rendszer ismerete és Xetra vizsga előnyt jelent

-          Interactive Brokers rendszerén kereskedési gyakorlat

-          MT4 platformok ismerete előnyt jelent

-          3 év üzletkötői gyakorlat

-          kiváló kommunikációs képesség

-          csapatjátékos

-          konfliktuskezelés képessége

-          stressz tűrő képesség

-          jó kapcsolatteremtő

-          analitikus gondolkodás

-          agilitás

Felelősségek, feladatok

  • Megbízások rögzítése az kereskedési rendszerekben
  • Ügyféllimitek figyelemmel kísérése (felállított limiteket, a nyitott ügyfélpozíciókból eredő kockázatokat, a pozíciók fedezettségét, az ügyfelek likviditását)
  • fedezet ellenőrzések
  • A határidős és opciós megbízások teljesüléséről az ügyfél értesítése telefonon, ennek sikertelensége esetén a Back Office utasítása az ügyfél által preferált írásos visszaigazolás megküldéséről,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, szakmai tanácsadás
  • Értékesítési tevékenység szakmai támogatása

Jövedelem:
megállapodás szerint (versenyképes alapfizetés + forgalmi jutalék)

Munkavégzés helye: Budapest (budai oldal)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. Érdeklődni Mihalek Zoltánnál tud. Tel: 06-20-9339-705.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő