www.cvonline.hu

Bírságkezelési referens részmunkaidőben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 793188

Magyarországon 10 éves múltra visszatekintő multinacionális, flottakezeléssel és lízingeléssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beérkező bírságok, büntetések rögzítése,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • ügyféladatok rögzítése táblázatban, nyomon követés,
  • nyomtatványok továbbküldése pénzügyi osztály részére,
  • jogi ügyek előkészítése közvetlen felettes részére,
  • folyamat menedzselése,
  • egyéb irodai ad hoc feladatok.
Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség,
  • hasonló területen: elsősorban irodai adminisztratív területen szerzett tapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word),
Amit kínálunk:
  • Határozatlan hosszú távú munkalehetőség,
  • részmunkaidős munkaviszony napi 4 órában,
  • multinacionális környezet,
  • fiatalos csapat,
  • azonnali kezdés
  • fix bérezés: bruttó 75.000 Ft/hó
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: H-P napi 4 órában
  • Referencia szám: REF-01
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Régió