www.cvonline.hu

Biopharma ( Filtration) Consultant

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.07.09.
Jelentkezési határidő: 2015.07.20.
Hirdetés azonosító: 953771
lejárt

Multinacionális Biotech partnerünk helyi leányvállalata keres Biopharma üzletágukba szűréstechnológia területre új munkatársat, családias hangulatú, kis létszámú csapatába.

Fő feladatok:
- kapcsolattartás a meglévő gyógyszeripari partnerekekkel
- szakmai tanácsadás, új portfólió ismertetése
- ügyfelek igényeinek felmérése és testreszabott megoldások kidolgozása
- a cég képviselete konferenciákon, rendezvényeken

Elvárások:
- Élettudományos vagy mérnöki végzettség
- Gyógyszeripari vállalatnál, termelésben szerzett tapasztalat
- Szűrés és elválasztástechnológiai rendszerekkel szerzett gyakorlati tapasztalat
- angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajza online feltöltésével jelentkezzen.