www.cvonline.hu

Biológus vagy vegyészmérnök

  • A hirdetés 983 napja lejárt

Egészségügyi laboratóriumi szolgáltatásokat nyújtó vállalatunk székesfehérvári laboratóriumába munkatársat keres, az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

biológus vagy vegyészmérnök

Elvárások:

  • egyetemi végzettség:

        - orvos

        - biológus

        - biomérnök

        - vegyészmérnök

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • orvosi laboratóriumi szakvizsga
  • gyakorlat a klinikai kémiai, hematológiai diagnosztika területén

Feladatok:

  • klinikai laboratóriumi vizsgálatok végzése, felügyelete, eredmények értékelése, ellenőrzése, kiadása
  • külső jártassági vizsgálatban való részvétel
    kapcsolattartás és konzultálás a vizsgálatokat kérő orvosokkal
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
    szombati műszakban való részvétel

Munkavégzés helye:

- Mikrobiológiai laboratórium - Budapest IV. kerület

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi  e-mail címre küldheti.

Helyek Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő