www.cvonline.hu

Bioanalitikus és / vagy bioanalitikus asszisztens

  • A hirdetés 1158 napja lejárt

A Solvo Biotechnológiai Zrt., Magyarország legnagyobb magántulajdonban lévő gyógyszeripari biotechnológiára specializálódott cége, mely drog rezisztenciával és az ezért felelős transzporter fehérjékkel foglalkozik, a következő pozícióba keres embert:

   Bioanalitikus és/vagy bioanalitikus asszisztens

Feladatok:

  • bioanalitikai minták előkészítése
  • bioanalitikai módszerek fejlesztése és validálása
  • minták analízise
  • adatok feldolgozása és riport írás
  • egyéb részlegekkel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész diploma
  • felsőfokú szintű, papírral nem feltétlenül alátámasztott, aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • LC-MS tapasztalat
  • iso rendszer szerinti munkavégzés képessége
  • minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus csapat
  • multinacionális munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budaörs

Solvo Biotechnology is looking for

 a bioanalyst or a bioanalyst assistant

who desires to contribute to a young and motivated bioanalytical team. The successful candidate should be highly dependable with a chemistry, chemical engineer or pharmacist degree. PhD is an advantage, experience with LC-MS is required. The candidate must insist on high quality and comply with requirement systems such as ISO9001 or GLP. Capable of working independently or as a team member. Open scientific mind but can engage in business driven decisions. The candidate consistently demonstrates a positive attitude. The job location is Szeged or Budaörs.

Tasks:

  • bioanalytical sample preparation
  • bioanalytical method development and validation
  • routine sample analyses
  • data interpretation and report writing
  • following quality requirement of ISO9001, contributing to quality improvement
  • effective communication with other divisions

Requirements:

  • chemist, chemical engineer or pharmacist
  • advanced English skills both oral and written
  • international experience in pharmaceutical/medicinal research
  • experience in LC-MS analytics
  • excellent references

Place of work:
Budaörs

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő