www.cvonline.hu

BILLING SUPPORT SPECIALIST (7199)

  • A hirdetés 795 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízó partnere számára – veresegyházi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Billing Support Specialist

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ha jól beszélsz angolul, keresed a kihívásokat, és szeretnél a világ egyik legsikeresebb vállalatánál dolgozni, akkor Téged keresünk!

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség (előny: pénzügyi területen)
•Pénzügyi területen szerzett 1-3 év releváns tapasztalat előnyt jelent
•MS Office erős felhasználó szintű ismerete
•Folyékony angol nyelvtudás
•Kiváló kommunikációs képesség
•Önálló munkavégzés, elhivatottság
•Monotonitástűrés
•Csapatjátékos, talpraesett személyiség

Feladatok:
•Számlák kibocsátása, ellenőrzése és a szükséges módosítások elvégzése
•Ügyfélszámlák egyeztetése
•Adózási és számla auditok támogatása
•Ügyféladatok kezelése a rendszerben:
 o Számlázási és szállítási cím rögzítése
 o Fizetési határidők figyelése
•Együttműködés a társosztályokkal

Amit kínálunk:
•Hosszú távú karrier- és fejlődési lehetőség
•Versenyképes fizetés egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál.
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Veresegyház (Budapestről való bejárás biztosítása céges buszokkal a város több pontjáról)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése fizetési igényed megjelölésével.
Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: „Billing Support Specialist”
Érdeklődni a 06-1-381-10-48-as telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857