www.cvonline.hu

BILLING SUPPORT SPECIALIST (6706)

  • A hirdetés 924 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízó partnere számára – veresegyházi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Billing Support Specialist

Feladatok:
•Számlák kibocsátása, ellenőrzése és a szükséges módosítások elvégzése
•Ügyfélszámlák egyeztetése
•Adózási és számla auditok támogatása
•Ügyféladatok kezelése a rendszerben:
  o Számlázási és szállítási cím rögzítése
  o Fizetési határidők figyelése
•Együttműködés a társosztályokkal
•Új rendszer bevezetésében és fejlesztésében, tesztelésében való részvétel
•Prezentációk tartása a vezetőség számára
•Munkautasítások frissítése

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség (előny: pénzügyi területen)
•Pénzügyi területen szerzett 1-3 év releváns tapasztalat
•MS Office erős felhasználó szintű ismerete
•Folyékony angol nyelvtudás
•Kiváló kommunikációs képesség
•Önálló munkavégzés, elhivatottság
•Monotonitástűrés
•Csapatjátékos, talpraesett személyiség

Amit kínálunk:
•Hosszú távú karrier- és fejlődési lehetőség
•Versenyképes fizetés egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál.
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Veresegyház (Budapestről való bejárás biztosítása céges buszokkal (Örs vezér tere és Újpest-Központ))

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése fizetési igénye megjelölésével.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Billing Support Specialist”

Érdeklődni a 06-1-381-10-48-as telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő