www.cvonline.hu
Billing Alkalmazás Elemző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.23.
Hirdetés azonosító: 911934
lejárt

Kommunikációs és informatikai technológiát szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat pécsi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termékkonfigurációs logikák megismerése
  • Műszaki részletkérdések kidolgozása, tisztázása
  • Megoldási javaslatok és dokumentáció elkészítése
  • Tesztelés tervezése, végrehajtása, kiértékelése (jellemzően termékkonfigurációs adattáblákra vonatkozóan)

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Általános informatikai ismeretek
  • Excel, Access és makrók alapos ismerete Adatbázisok ismerete (SQL)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák megértése
  • Jó csapatjátékos attitűd
  • Kitartás (monotonitás tűrése)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.