www.cvonline.hu

Big Data szakértő (B48BD)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Big Data szakértő

Partnercégünk egy több mint 150 főt foglalkoztató magyar tulajdonú IT szolgáltató cég. Jelenleg egy tapsztalat Big Data szakértőt keresünk számukra.

Pozíció azonosító: B48BD
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Üzleti célok megértése és technikai megoldások kidolgozása ezen célok elérése érdekében
  • Big Data technológia segítségével és az adott üzleti követelmények mentén átfogó műszaki tervek összeállítása
  • Folyamatosan nyomon követni és értő módon alkalmazni a legújabb technológiákat
  • Különböző platformokon nagy mennyiségű adat (struktúrált és strukturálatlan) összegyűjtése és feldolgozása
  • Hatékonyan kommunikálni a megoldási architektúrát a kulcsfontosságú érintetteknek és a projekt csapatának
  • Különböző csapatokkal való együttműködés a cégen belül és kívül (beleértve a partnereket, ügyfeleket is)
  • Több Big Data projekten való részvétel valamint feladatok kiadása Junior kollégáknak illetve ezen feladatok felügyelete, támogatása

Elvárások

  • A szakma szeretete
  • Lelkesedés és fogékonyság
  • Elkötelezettség, proaktivitás, precizitás, önállóság
  • Releváns szakmai tapasztalat: Hadoop, Java/Scala, Spark, Kafka, Sqoop, Storm
  • Különböző adatbázis típusok és ETL eszközök ismerete
  • Elkötelezettség a technikai kihívások megoldásában ugyanakkor fogékonyság üzleti elvárások megértésére

Amit kínál a cég:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvű képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis elemző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű