www.cvonline.hu

Big Data junior fejlesztő (B48BDD)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Big Data junior fejlesztő

Partnercégünk egy több mint 150 főt foglalkoztató magyar tulajdonú IT szolgáltató cég. Jelenleg Big Data junior fejlesztő munkatársat keresünk számukra.

Pozíció azonosító: B48BDD
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Üzleti célok megértése és részvétel a technikai megoldások kidolgozásában ezen célok elérése érdekében
  • Fejlesztések Big Data technológia segítségével az adott üzleti követelmények mentén
  • Folyamatosan nyomon követni és értő módon alkalmazni a legújabb technológiákat
  • Különböző platformokon nagy mennyiségű adat (struktúrált és strukturálatlan) összegyűjtése és feldolgozása
  • Megérteni és alkalmazni a megoldási architektúrát
  • Részvétel Big Data projektekben, konstruktívan együttműködve a szakmai és az üzleti szereplőkkel

Elvárások

  • A szakma szeretete
  • Lelkesedés és fogékonyság
  • Elkötelezettség, proaktivitás, precizitás, önállóság
  • Fejlesztői tapasztalat Java és/vagy Python nyelven (Scala előny)
  • Ismeret vagy határozott érdeklődés: Hadoop, Java/Scala, Spark, Kafka, Sqoop, Storm, Cloud (Amazon WS / MS Azure) eszközök iránt
  • Elkötelezettség a technikai kihívások megoldásában ugyanakkor fogékonyság üzleti elvárások megértésére

Amit kínál a cég:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvű képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis elemző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű