www.cvonline.hu

Big Data Engineer

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1039040

Ügyfelünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató cége. Budapesti irodájukba bővülés miatt keresnek Junior / Senior Big Data Engineer pozícióba kollégát.

Feladatok:

- BI tanácsadói és szolgáltatói tevékenység ellátása
- Big Data megoldások tervezése, fejlesztése, működtetése
- zöldmezős projektekben való részvétel
- IoT koncepció megvalósítása

Elvárások:

- befejezett tanulmányok vagy hallgatói jogviszony informatikai vagy egyéb releváns területen
- programozási tapasztalat legalább egy magas szintű nyelven (Java / C# / Python / C++)
- érdeklődés a Big Data terület iránt
- adatbázis ismeretek
- jó kommunikációs készség
- magabiztos angol nyelvtudás

Előnynek számít:
- R nyelv vagy Python Pandas ismerete
- NoSQL adatbázisok ismerete (Apache HBase, Cassandra, MongoDB)

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés
- rugalmas munkaidő
- modern munkakörnyezet
- nyelvi kurzusok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a