www.cvonline.hu

Big Data Analyst

  • A hirdetés 672 napja lejárt

Nemzetközi hátterű informatikai partnercégünk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Big Data elemzések készítése többek közt kampány visszajelzések, clickstream adatok, demográfiai adatok alapján;
  • Proaktív, mélyreható elemzések és modellezések készítése statisztikai adatelemzés, illetve szöveg- és adatbányász technikák segítségével;
  • Ad-hoc és standard riportok készítése a marketing tevékenység hatékonyságának javítása érdekében;
  • Együttműködés a fejlesztő, DBA, Business Analyst, Marketing automatizálási és List Management csapatokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Erős matematikai, statisztikai tudás, affinitás;
  • A következő rendszerek, programnyelvek, alkalmazások közül egy vagy több ismerete előnyt jelent: Oracle 10g-11g-12c, MySQL, PostgreSQL, Hadoop, Map/Reduce, SQL, PL/SQL, R, Java, RDF/OWL, RapidMiner, KXEN, Weka, Rattle, SPSS Clementine, Oracle Data Miner, SAS Enterprise Miner;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika