www.cvonline.hu

BI/DWH Szakértő

  • A hirdetés 391 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba

BI/DWH szakértő

Feladatok:

  • Adattárház, adatpiac menedzselése, projektmunkákban való részvétel.
  • DWH adatkinyerések, ezekből riportok készítése, felhasználásuk tervezése.
  • Különböző üzleti területek (kockázatkezelés, behajtás, üzletágak, treasury) szakmai képviselete.
  • Specifikációk készítése a fejlesztők részére.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, közgazdasági és/vagy informatikai területen.
  • Legalább 3 év releváns területen és SQL-ben szerzett tapasztalat.
  • Aktív magabiztos angol nyelvtudás.
  • Előny DWH építésben szerzett tapasztalat.
  • BI rendszerek, alkalmazások, banki rendszerek, és Oracle ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha érdekli a pozíció, kérem küldje önéletrajzát Spiller László vezető tanácsadónak: E-mail cím megjelenítése

vagy hívja a +36 30 291 3089-as számot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő