www.cvonline.hu

BID MENEDZSER

  • A hirdetés 560 napja lejárt

BID MENEDZSERT KERESÜNK!

Az Oriana csapata bid menedzsert keres azonnali belépéssel, budapesti munkavégzéssel. Az új munkatársunk feladata a különböző szakterületekről érkezett ajánlati információk menedzselése, az ajánlatok és szerződések előkészítése, valamint felügyelete lesz.

Ha szeretnél te is részese lenni az Oriana sikereinek, és úgy érzed, te vagy a megfelelő ember a pozícióra, jelentkezz!

Szerintünk jó vagy, ha:

  • Felsőfokú végzettséged van (előny: jogi, IT, gazdasági terület)
  • A határidőket betartva, önállóan vagy az ismeretlen szakterületeken az Oriana csapattal együttműködve tudod összeállítani az ajánlatokat, illetve előkészíteni a szerződéseket
  • Rugalmas vagy, hiszen feladataink prioritása folyamatosan módosul, és van, hogy egyszerre több feladat is egyformán fontos
  • Jól írsz és beszélsz angolul, mert nemzetközi kapcsolatainkban gyakran szükség van angol nyelvű anyagok összeállítására
  • Dolgoztál már IT területen, vagy erős informatikai affinitásod van, mert a mindennapi beszélgetéseinkben elég sok a hárombetűs kifejezés, így nem árt, ha ismered a jelentésüket
  • Van már tapasztalatod közbeszerzési folyamatokban

Miben számítunk rád?

  • Ajánlataink összeállításában és koordinációjában. Előny, ha erős szervezőkészséggel rendelkezel, előrelátó, kitartó és precíz vagy. A közbeszerzések legyűréséhez pedig számíthatsz segítségünkre!
  • A szerződéseink előkészítésében és adminisztrálásában. Ha tudod, mi az a kockázat, hogyan lehet csökkenteni, és ismered a mindenki számára érthető, de precíz fogalmazás titkát, akkor a kész szerződésminták használatával nem lesz nehéz dolgod!
  • Menedzsmentriportok és -javaslatok összeállításában. Itt a kreativitásodra és munkabírásodra lesz szükség nap mint nap, hogy könnyebbé, gyorsabbá és biztonságosabbá váljanak a belső munkafolyamataink.

Ha nem felelsz meg minden pontnak, de alkalmasnak érzed magad a feladatok ellátására, ne habozz, jelentkezz, kíváncsiak vagyunk rád!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol