www.cvonline.hu

Biciklis diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095231

Cégünk 1998-ban alakult és mára Európa legnagyobb kiskereskedelmi média csoportjává vált, amely teljes körű Point of Sale és ambient média megoldásokat nyújt mindazoknak, akik hatékony és innovatív kommunikációs megoldásokat keresnek.
Feladatok:

  • Reklám bicikli vezetése
  • Esetenkénti telephelyen történő pakolás, kampány előkészítés, eszközök szállítása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti legalább 2 nap vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra

Előnyök:
  • Fiatalos, barátságos csapat

Egyéb hasonló állások Önnek
Éttermi dolgozó – KFC M7 Auchan

KFC M7 Auchan

Csatlakozz a csapatunkhoz! Amit Neked kínálunk...
Budapest

SZÁMLÁZÁSI ASSZISZTENS

Work Force Kft.

 Job Force Iskolaszövetkezet SZÁMLÁZÁSI ASSZIS...
Budapest

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

 Job Force Iskolaszövetkezet BESZERZÉSI ASSZIS...