www.cvonline.hu
BI üzleti elemző, tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.20.
Hirdetés azonosító: 1014113
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi szektorba keresünk új kollégát Üzleti intelligencia elemző, szervező pozícióba.

Feladatok

  • Fő feladat: adattárház, reporting terület elemzői, szervezői támogatása

  • Üzleti igények felmérése, kapcsolattartás a fejlesztőkkel

  • Funkcionális specifikáció készítés

  • Elemzői tesztspecifikáció készítése, UAT tesztek végrehajtása

  • Kollégák mentorálása, támogatása
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • Pénzügyi ismeretek (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM)

  • Adattárházak, ETL folyamatok terén szerzett tapasztalat

  • SQL ismeret

  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

  • Eredményorientált személyiség

  • Analitikus, elemző gondolkodásmód

  • Asszertív kommunikáció

  • Előnyök

  • PL/SQL, SQL programozási ismeret

  • Adattárház tervezési ismeret

  • Adatminőség menedzsmentben szerzett tapasztalat

  • IT fejlesztési és/vagy üzemeltetési tapasztalat

  • PowerDesigner, Cognos, Oracle Warehouse Builder, Oracle Data Integrator ismerete

  • Amit ajánlunk

    Kategória
    IT / Informatika
    Régió