www.cvonline.hu
BI üzleti elemző, tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.12.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.13.
Hirdetés azonosító: 1014113
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi szektorba keresünk új kollégát Üzleti intelligencia elemző, szervező pozícióba.

Feladatok

  • Fő feladat: adattárház, reporting terület elemzői, szervezői támogatása
  • Üzleti igények felmérése, kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • Funkcionális specifikáció készítés
  • Elemzői tesztspecifikáció készítése, UAT tesztek végrehajtása
  • Kollégák mentorálása, támogatása
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM)
  • Adattárházak, ETL folyamatok terén szerzett tapasztalat
  • SQL ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Eredményorientált személyiség
  • Analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Asszertív kommunikáció
  • Előnyök

  • PL/SQL, SQL programozási ismeret
  • Adattárház tervezési ismeret
  • Adatminőség menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • IT fejlesztési és/vagy üzemeltetési tapasztalat
  • PowerDesigner, Cognos, Oracle Warehouse Builder, Oracle Data Integrator ismerete
  • Amit ajánlunk

    Kategória
    IT / Informatika
    Régió