www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1071581
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb könyvvizsgáló és adó-, üzleti tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Az ő controlling csapatukba keresünk BI tanácsadót.
BI TANÁCSADÓ (P-02)

Feladatok:
  • Menedzserek támogatása az alábbi területeken:
    • Vezetői információ kiszolgálás és kontrolling fejlesztése, koncepciótól a teljes IT megvalósításig
    • Vezetői riportok kialakítása, riport konszolidáció, folyamatok optimalizálása, adatfolyam felülvizsgálata
    • Felelősségi rendszer, tervezés, beszámolás, vezetői számvitel, költségallokáció, kontrolling szervezet és folyamatok
    • IT megoldások felülvizsgálata, kiválasztása és megtervezése, bevezetés támogatása vagy önálló megvalósítása
    • Adat alapú vállalati kultúra fejlesztése, Üzleti Intelligencia (BI), Big Data, Data Analytics stratégia és kapcsolódó működési, irányítási és szervezeti modell kidolgozása (folyamatok, döntési fórumok, felelősségek, használati szabályok és korlátozások)
    • Innovatív, adat alapú megoldások alkalmazási lehetőségeinek feltárása, hazai piacon való üzleti lehetőségek értékelése, kapcsolódó üzletfejlesztés támogatása

Elvárások:
  • Nem elegendő, ha valakinek van kontrolling tapasztalata vagy használt már BI rendszert - olyan szakembert keresünk, aki átlátja az ezek mögött rejlő üzleti, illetve technikai hátteret és pl. egy ilyen rendszer megtervezésében, felépítésében, kialakításában is részt tudna venni, vagy akár meg is tudná tervezni annak kialakításához tartozó komplex üzleti tervet.
  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy gazdaságinformatikai területen
  • Vállalatnál vagy tanácsadóként szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat (Kontrolling / BI terület előnyt jelent)
  • Erős üzleti orientáció és informatikai megoldásokra való nyitottság (BI, Data Analytics és egyéb kontrolling rendszerek felhasználó szintű ismerete előnyt jelent)
  • Kimagasló készségek a problémaelemzés és problémamegoldás területén, valamint megfelelő numerikus készségek, jó elemzési és üzleti modellezési képesség
  • Folyamat-és rendszerszemlélet
  • Nyitottság a folyamatos kihívásokra és tanulásra
  • Jó kommunikációs képesség és tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban/ írásban egyaránt

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió