www.cvonline.hu

BI szoftvertervező mérnök

  • A hirdetés 1177 napja lejárt
Megbízónk autóipari szektorban tevékenykedő K+F vállalat, elsősorban németországi és svájci ügyfélkörrel rendelkeznek. Innovatív méréstechnikai eszközökre készítenek webalkalmazásokat, ezek fejlesztéséhez keresünk BI szoftvertervező mérnök kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Webalkalmazások fejlesztése üzleti igények alapján
  • Architekturális döntések meghozatala

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Min. 5 év fejlesztői tapasztalat
  • .NET 4.0, C# magas szintű, naprakész ismerete
  • 2-3 év tapasztalat üzleti intelligencia (BI) alkalmazások fejlesztésében
  • Microsoft BI technológiák ismerete (SSIS, SSAS, SSRS)
  • Webalkalmazás szerver oldali fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • ORM eszköz alkalmazásában való jártasság
  • Törekvés a legújabb fejlesztési módszertanok, technológiák megismerésére és elsajátítására
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • WCF tapasztalat
  • Issue tracker rendszer használata (pl. JIRA, TFS)

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
  • Legújabb technológiák használata
  • Autóiparban egyedülálló high-tech fejlesztésekben való részvétel
  • Kihívást jelentő kreatív munka
  • Jó hangulatú, agilis csapat

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B13BI

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika