www.cvonline.hu

BI szakértő

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Az OTP Bank a Csoportszintű Adatszolgáltató Osztályára munkatársat keres

BI szakértő

munkakör betöltésére

A Csoportszintű Adatszolgáltató Osztály koordinálja az anyabanki divíziók leányvállalatok felé történő adatkéréseinek folyamatát, menedzseli a felhasználói igényeket kiszolgáló adatbázisokat. Könnyen hozzáférhető módon biztosítja a begyűjtött adatokhoz való hozzáférést, illetve a felhasználói igényeknek megfelelő elemzési eszközt, ellenőrzi a leányvállalati körben gyűjtött adatok definícióinak harmonizáltságát, az egyes adatokat igénylő szakterületekkel egyeztetve csoportszinten egységes definíciókat alakít ki.

Feladatok:

  • Adatbázisok tervezése, fejlesztése, tesztelés felügyelete
  • Adatbázisok üzemeltetésének felügyelete
  • Műszaki specifikációk készítése

Elvárások:

  • Mérnök-informatikus, mesterszakos végzettség
  • Adatbázisok fejlesztésében szerzett legalább hároméves tapasztalat
  • Szakmai angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság
  • Magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • MS SQL Server megoldások (SSIS, SSAS, SSRS) ismerete
  • T-SQL ismerete
  • MS SharePoint megoldások fejlesztése során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Dinamikus csapat

 Jelentkezési határidő:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre !

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő