www.cvonline.hu

BI Szakértő

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

BI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres üzleti alkalmazásfejlesztés területén működő megbízója részére.

Feladatok:

• Adattárház tervezése, fejlesztése, implementálása

• OLAP kocka tervezése, fejlesztése, implementálása

• Riportok készítése

• Webes felületek készítése

Elvárások:

• Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

• Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

• Microsoft technológiák ismerete

• Microsoft SQL Server ismeret (Database Engine, Integration Services,  Reporting Services, Analysis Services)

• Adattárház implementációban és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat

• MOLAP kocka/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat

• Microsoft Excel és Power BI komponensek használata (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap)

• Üzleti rálátás, határozottság, agilitás

Előnyt jelent:

• Pénzügyi vagy gazdasági tapasztalat

• PowerBI.com ismerete

• Microsoft SQL Server Master Data Services and Data Quality Servicesben szerzett tapasztalat

• Releváns Microsoft minősítés

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika