www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1045039
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

      BI SZAKÉRTŐ ANGOL ÉS NÉMET NYELVTUDÁSSAL (AK)
Feladatok
  • A DTAG BI Projektjeinek támogatása
  • Tesztmenedzseri tevékenységek
  • Tesztelés végrehajtása
  • Tesztadat-menedzsment
  • Tesztdokumentációk előkészítése

Elvárások
  • IT területen szerzett technikai és üzleti tapasztalat
  • 2-5 év releváns szakmai, gyakorlati tapasztalat
  • Folyékony (C1) német ÉS angol nyelvtudás
  • BI szakértelem (architektur, adatmodellek)
  • RDBMS, különösen Oracle 10 vagy magasabb verzió ismerete
  • OS Unix / Unix szkriptnyelvek ismerete
  • ETL eszközök ismerete
  • Programozási ismeretek
  • UML (olvasása / megértése)
  • Prezentációra és riportálásra alkalmas eszközök (például Cognos) ismerete
  • Automatizációban szerzett tapasztalat
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
Előny:
  • Telco szakmai tapasztalattal
  • Informatica, Abinitio ismeretek
  • Amit ajánlunk
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet
Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal
Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió