www.cvonline.hu

BI SZAKÉRTŐ (ADATTÁRHÁZ)

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1103100

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Budapest)

Munkatársakat keresünk az alábbi pozíció betöltésére: Ügyfelünk magyar tulajdonban lévő, közel 30 éve alapított, biztos hátterű vállalat. Szoftverek fejlesztésére, üzemeltetésre specializálódott.
Feladatok:

  • Komplex Oracle alapú adattárház infrastruktúra fejlesztése, továbbfejlesztése, új modulok kialakítása,
  • BI riportok kialakítása,
  • ETL funkciók megvalósítása,
  • Az adattárházak működéséhez szükséges keretrendszerek fejlesztése, OLAP kockák tervezése, fejlesztése, implementálása,
  • SQL lekérdezések készítése,
  • Tesztelési feladatok managelése,
  • Fejlesztői dokumentáció.

Elvárások:
  • Egyetemi, vagy fősikolai végzettség,
  • Min 2-3 év adattárház fejlesztésben, BI területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Alapos Oracle adatbázis ismeretek,
  • BI admin tool ismeretek,
  • Adatmodellezési ismeretek,
  • ETL folyamatok fejlesztésében szerzett gyakorlat,
  • Társalgási szintű angol nylevtudás,
  • Közvetlen, pozitív gondolkodás, tanulási hajandóság,

Juttatások:
  • Magasan képzett, szakértői csapat,
  • Fejlődési lehetőségek,
  • Érdekes projektek,
  • Biztos hátterű válallat.

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Kérem, önéletrajzát a megadott e-mail címre küldje.

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group

Kategória
IT / Informatika
Régió