www.cvonline.hu

BI Support tanácsadó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1083809
lejárt

Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak. Ügyfeleink bővítéséhez és magas szintű kiszolgálásához keresünk új kollégát BI tanácsadó munkakörbe.

Feladatok:

  • SAP Bl, BO tanácsadói feladatok ellátása
  • Ügyfelek rendszerében fellépő problémák megoldása
  • Új ügyfelek igényeinek specifikálása
  • Új ügyféligények megvalósítása
  • Bemutatók tartása

Elvárások:

  • 4-5 év tapasztalat SAP Business Warehouse alapú Üzleti Intelligencia megoldás bevezetésében / támogatásában
  • 4-5 év tapasztalat SAP BusinessObjects alapú Üzleti Intelligencia megoldás bevezetésében / támogatásában
  • Stabil angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétele a munkakör betöltésének (írásban és szóban is)
  • BSC vagy MSC diploma
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • külföldi illetve nagyvállalati környezetben szerzett SAP Üzleti Intelligencia rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
  • ismeretek az SAP BusinessObjects 4.x termékcsalád eszközeinek használatában
  • ABAP programozói tapasztalat
  • SAP ERP ismeretek a jelentősebb üzleti területeken: Készletgazdálkodás / Gyártás / Értékesítés / Pénzügy / Kontrolling
  • SAP Lumira eszköz ismerete

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remote munkavégzés lehetősége

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését Link megjelenítése egy perc alatt és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika