www.cvonline.hu
BI rendszerszervező, üzleti elemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.10.26.
Jelentkezési határidő: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1203043
IT SERVICES FEJLÉC

Dinamikusan fejlődő startup partnercégünk számára keresünk munkatársat rendszerszervező pozícióba.

Feladatok

  • üzleti követelmények felmérése, egyeztetési az üzleti specialistákkal az üzleti ötlettől a követelmény specifikációig,
  • üzleti-, ügyviteli-, rendszerfolyamatok tervezése az érintett területek bevonásával,
  • fejlesztési folyamat során kapcsolattartás a folyamat résztvevőivel,
  • a követelmények dokumentálása (adatigények, adatforrások, műveletek, riportok, riport igények definiálása),
  • rendszer architektúra tervezésének támogatása, együttműködve az alkalmazás-, valamint IT architekttel/szakértőkkel,
  • tesztek (tervezése), lebonyolítása, koordinálása, élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása, szervezése,
  • szükség szerint oktatás,
  • erős dokumentálási követelmények megvalósítása,
  • egyedi információs igények kezelése,
  • projektek szakmai támogatása,
  • adattárház fejlesztésében, üzemeltetés kialakításában részvétel.
  • Elvárások

  • 3+ adattárházi környezetben szerzett rendszerszervezői tapasztalat ,
  • Üzleti és funkcionális specifikációk készítése,
  • Megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel,
  • Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek,
  • Tesztelések tervezése, támogatása,
  • Ügyfélkapcsolattartás,
  • DWH bevezetésben, üzemeltetésben tapasztalat, magas szintű SQL ismeretek,
  • Technológiák naprakész ismerete (MSSQL, PostgreSQL, MySQL, IBM Informix, Oracle),
  • MSSQL (SSIS, SSRS, SSAS) ismeret
  • Riporting/BI eszközök ismerete,
  • felsőfokú végzettség (informatikai),
  • projektmenedzsment szemlélet, jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt, precizitás, jó problémamegoldó képesség,
  • Előnyök

  • Atlassian Jira termékek ismerete
  • Folyamattervezési tapasztalat
  • fejlesztési módszertani ismeretek (UML, BPML, Enterprise Architect),
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Agrárinformatikai tapasztalat, iparág ismerete
  • Amit ajánlunk

  • Változatos projektek
  • Fialatlos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Ingyenes parkolás az irodaházban
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió