www.cvonline.hu

BI munkatárs

  • A hirdetés tegnap lejárt
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • Hitelintézetnél/Banknál szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Erős SQL ismeret (MS SQL, Oracle SQL, Informix)
  • Erős Microsoft Excel ismeret
  • Kontrolling/számvitel területen szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Analitikus szemléletmód
  • Jó problémamegoldó képesség

ELŐNY

  • SAS Enterprise Guide adatkezelési funkciók ismerete
  • IFRS9 ismerete
  • Business Objects ismerete (WEBI)

FELADATOK

  • Kontrolling adatpiac üzemeltetése
  • Részvétel a havi pénzügyi zárásban
  • Bejövő riport igények kiszolgálása az adattárházból és a kontrolling adatpiacból a társterületek részére
  • Rendszeres riportok készítése a felügyeleti szervek és a Holding felé

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Színvonalas munkakörülmények

A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > Adatbázis elemző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia