www.cvonline.hu

BI fejlesztő

  • A hirdetés 237 napja lejárt

B03BIf

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat, fő tevékenységi köre az üzleti alkalmazásfejlesztés.Csapatukba keresünk BI fejlesztő kollégát.

Feladatok:

  • Adattárház tervezése, fejlesztése, implementálása
  • OLAP kocka tervezése, fejlesztése, implementálása
  • Riportok készítése
  • Webes felületek készítése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft technológiák ismerete
  • Microsoft SQL Server ismeret (Database Engine, Integration Services,  Reporting Services, Analysis Services)
  • Adattárház implementációban és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat
  • MOLAP kocka/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Excel és Power BI komponensek használata (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap)
  • Üzleti rálátás, határozottság, agilitás

Előny:

  • Pénzügyi vagy gazdasági tapasztalat
  • PowerBI.com ismerete
  • Microsoft SQL Server Master Data Services and Data Quality Servicesben szerzett tapasztalat
  • Releváns Microsoft minősítés

Amit a cég kínál:

  • Változatos projektek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális munkakörülmények, motiváló környezet
  • Munkaidőben támogatott továbbképzések
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Cégen belüli közösségi élet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő