www.cvonline.hu

BI fejlesztő

  • A hirdetés 106 napja lejárt

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat, fő tevékenységi köre az üzleti alkalmazásfejlesztés. Kiemelt Microsoft BI partnerek, változatos projektekkel rendelkeznek, elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés területén kínálnak átfogó megoldásokat a legmodernebb, maradandó technológiák felhasználásával. Csapatukba keresünk BI fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B03BI
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Egyedi adattárházi folyamatok és riportok tervezése
  • MOLAP/Tabular analitikus modellek tervezése, fejlesztése Microsoft BI eszközökkel
  • Riportok, vezérlőpultok készítése
  • Webes felületek készítése
  • Adat-transzformációk (ETL) fejlesztése
  • Ügyfelekkel való kommunikáció (főként írásban)

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Microsoft technológiák ismerete
  • Microsoft SQL Server ismeret (Database Engine, Integration Services,  Reporting Services, Analysis Services)
  • Adattárház implementációban és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat
  • MOLAP kocka/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Excel és Power BI komponensek használata (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap)
  • Üzleti rálátás, határozottság, agilitás
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

Előny

  • Pénzügyi vagy gazdasági tapasztalat
  • Microsoft SQL Server Master Data Services and Data Quality Services tapasztalat
  • Releváns Microsoft minősítés

Egyéb információ

  • Változatos projektek
  • Professzionális munkakörülmények, motiváló környezet
  • Munkaidőben támogatott továbbképzések
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Cégen belüli közösségi élet

Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol