www.cvonline.hu

BI fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1028028

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Magyar tulajdonú szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalkozáshoz keresünk BI fejlesztőt.

Feladatkör, felelősségek:

•Adattárház tervezése, fejlesztése, implementálása

•OLAP kocka tervezése, fejlesztése, implementálása

•Riportok készítése

•Webes felületek készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

•Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

•Microsoft technológiák ismerete

•Microsoft SQL Server ismeret (Database Engine, Integration Services, Reporting Services, Analysis Services)

•Adattárház implementációban és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat

•MOLAP kocka/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat

•Microsoft Excel és Power BI komponensek használata (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap)

•Üzleti rálátás, határozottság, agilitás

Előnyt jelent:

•Pénzügyi vagy gazdasági tapasztalat

•PowerBI.com ismerete

•Microsoft SQL Server Master Data Services and Data Quality Servicesben szerzett tapasztalat

•Releváns Microsoft minősítés

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió