www.cvonline.hu
BI fejlesztő (Szeged/Debrecen/Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1003393
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Adattárház és BI (Business Intelligence) alkalmazások fejlesztése
  • Részvétel nemzetközi alkalmazásfejlesztési projektekben
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a specifikáció előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során
  • Szoftverfejlesztés/karbantartás/alkalmazás üzemeltetés támogatása (maintenance)
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása
PROFIL

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség IT-területen vagy ezzel egyenértékű más végzettség

  • Tapasztalat .Net és/vagy C/ C++ fejlesztésben

  • Oracle (PL/SQL) adatbázis ismerete

Előny

  • Datawarehouse ismeret előny

  • SAP Business Object Tool ismerete előnyt jelent

  •  Akarat és képesség új technológiák megtanulására és használatára
  • Komplex problémák megértése

  • Proaktívitás

  • Együttműködő képesség, csoportmunkára való hajlandóság

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged